Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

A Friend of the Family (2022) me Titra Shqip: 1x3

The Gift of Tongues

Berchtolds dhe Brobergs afrohen më shumë, por ndërsa Mary Ann dhe vajzat bien nën magjinë e fqinjit të tyre argëtues, Bob e sheh atë si një kërcënim.

A Friend of the Family: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 06, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x