Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

A Friend of the Family (2022) me Titra Shqip: 1x9

Revelation (FUND)

Me Janin në shtëpi, Bob dhe Mary Ann ndërmarrin hapa drejt shërimit, por ndërsa afrohet ditëlindja e saj e 16-të dhe misioni arrin momentin e tij të bësh ose të vdes, Jan përgatitet për më të keqen.

A Friend of the Family: 1×9 me Titra Shqip
A Friend of the Family: 1×9 me Titra Shqip
A Friend of the Family: 1×9 me Titra Shqip
A Friend of the Family: 1×9 me Titra Shqip
Nov. 10, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x