Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dooood.com
  • Server 2voe.sx

A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip: 1x1

I Want to Know What Love Is

Gene Lord – djali më i vogël i një familje kriminale në Londrën e Jugut – dhe e fejuara e tij e patrembur, Cindy, detyrohen të largohen nga Londra e viteve 1980. Në Costa del Sol, Xhaxhai i Xhenit, Toni ka një plan për t’u pasuruar, por armiq të rrezikshëm po qarkullojnë: a mund të mbijetojnë Cindy dhe Gene?

A Town Called Malice: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 16, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x