Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 856 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip: 1x1

The Boy King

Pas një vrasjeje të dhunshme, një Aleksandër i ri ngjitet në fronin e Maqedonisë dhe merr armët kundër Perandorisë së fuqishme Persiane, të sunduar nga Darius III.

Alexander: The Making of a God: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 31, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x