Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip: 1x3

Face to Face

Aleksandri sfidon përsëri shanset dhe mund Darin III në Betejën e Issusit. Më pas ai kthehet prapa për t’i vënë sytë në një objektiv të papritur: Egjiptin.

Alexander: The Making of a God: 1×3 me Titra Shqip
Jan. 31, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x