Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 610 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx

Bridgerton (2020) me Titra Shqip: 1x5

The Duke and I

Për të heshtur zërat për arratisjen e tyre në kopsht, Simon dhe Dafni duhet t’i bëjnë një thirrje personale mbretëreshës. Plani i Marinës për tu martuar zhvendos Penelopën.

 

Bridgerton: 1×5 me Titra Shqip

Bridgerton: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 25, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x