Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Bridgerton (2020) me Titra Shqip: 3x7

Joining of Hands

Një kolonë tronditëse nxit kërkimin e mbretëreshës për Zonjën e vërtetë Whistledown. Ndërsa dasma afrohet, Penelope vë në pikëpyetje të ardhmen e saj si grua – dhe shkrues.

Bridgerton: 3×7 me Titra Shqip
Jun. 13, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x