Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 625 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Il capo dei capi aka Corleone (2007) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

I gjithë klani Corleone (Luciano Leggio, Totò Riina, Bernardo Provenzano, Calogero Bagarella dhe Luciano Maino) po përgatitet të shkojë në Palermo për të “biseduar biznes” me Salvatore La Barbera dhe Vito Ciancimino. Ndërkohë, Toto ndjek Ninetta Bagarella, motrën e vogël të Calogero.

Corleone: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 01, 2007
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x