Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip: 1x2

The Serpent

Leonardo vazhdon kërkimin e tij për Librin e Gjetheve. Nipi i Papës mbërrin dhe takon spiunin e tij. Planet e luftës së Leonardos dështojnë, duke shkaktuar një përçarje me Medicis. Papa mëson për aftësitë e Leonardos.

Da Vinci’s Demons: 1×2 me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons: 1×2 me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons: 1×2 me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 19, 2013
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x