Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip: 1x8

Episode 8 (Fundi Sezonit 1)

Eva bën zgjedhjen e saj, Amaya i jep fund lidhjes së saj, ndërsa César dhe Martina ecin përpara me të tyren, dhe Dafne mbytet nga e gjithë kjo.

Dafne and the Rest: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 12, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x