Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Dr. Death (2021) me Titra Shqip: 1x8

Hardwood Floors (Fundi Sezonit 1)

Viktimat e Duntsch përballen me të ndërsa Henderson, Kirby dhe Shughart u nisën për ta vënë atë pas hekurave.

Dr. Death: 1×8 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x