Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Dr. Death (2021) me Titra Shqip: 2x4

Tarantela Telaraña

Në të kaluarën, mjekët në Suedi dhe Belgjikë dyshojnë se Dr. Macchiarini nuk po kryen prova të kafshëve dhe po eksperimenton me njerëz. Benita kupton se premtimet e Paolos janë gënjeshtra dhe zbulon sekrete të errëta nga e kaluara e tij.

Dr. Death: 2×4 me Titra Shqip
Dec. 21, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x