Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Dr. Death (2021) me Titra Shqip: 2x6

The Fog

Në Rusi, Macchiarini është vendosur të kryejë një operacion me zgjedhje mbi gruan e një oligarku, por doktor Lasbrey e bind atë ta shtyjë atë. Benita e kupton se gënjeshtrat e Paolos shkojnë më thellë nga sa mendonte. Ana kthehet në Suedi dhe konfirmon dyshimet e saj.

Dr. Death: 2×6 me Titra Shqip
Dec. 21, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x