Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1306 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx

Fate: The Winx Saga (2021) me Titra Shqip: 1x1

To the Waters and the Wild

Me shpresën për të zotëruar magjinë e saj, Bloom fillon studimet në Alfea – dhe kalon shtigje me shokët e saj të klasës kurioz. Ndërkohë, një sekret del në dritë.

Fate: The Winx Saga: 1×1
Jan. 22, 2021
Shpërndarë2
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x