Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 378 Shikime Raporto Problem

  • Server 1ds2com
  • Server 2voe.sx

Fringe (2008) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Kur të gjithë pasagjerët në një avion vdesin, agjentja e FBI Olivia Dunham heton ngjarjet dhe partneri i saj pothuajse vdes. Një Olivia e dëshpëruar kërkon ndihmë nga Dr. Walter Bishop, i cili është institucionalizuar. Olivia, Dr. Bishop dhe djali i tij Peter fillojnë të zbulojnë se çfarë ndodhi në të vërtetë në Fluturimin 627 dhe fillojnë të zbulojnë një të vërtetë më të madhe.

Fringe: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 09, 2008
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x