Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Fringe (2008) me Titra Shqip: 1x9

The Dreamscape

Ekipi është thirrur për të hetuar pse një burrë hidhet nga dritarja sepse mendon se po sulmohet nga fluturat. Olivia merr disa pushime në zgjidhjen e çështjes nga ish-partneri i saj dhe se ajo është aq e dëshpëruar për të hequr qafe veten prej tij, saqë ajo kërkon të kthehet në tank. Ndërkohë, disa ish-miq dhe armiq të tanishëm të Peter zbulojnë se ai është kthyer në Boston.

Fringe: 1×9 me Titra Shqip
Nov. 25, 2008
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x