Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Good Omens (2019) me Titra Shqip: 2x3

Chapter 3: I Know Where I'm Going featuring the minisode The Resurrectionists

Parajsa dërgon engjëllin Muriel të maskuar për të spiunuar Azirafale dhe Crowley. Azirafale shkon me makinë për në Edinburg në ndjekje të Kluesë së tij dhe mëson pak për shumë. Vizita e çiftit në Edinburg në 1827 përfshin grabitje varresh, një statujë dhe një takim fatkeq me një shishkë laudanumi. Aktualisht, Crowley është përgjegjës për librarinë dhe është i zhgënjyer nga qeniet njerëzore dhe moti.

Good Omens: 2×3 me Titra Shqip
Good Omens: 2×3 me Titra Shqip
Good Omens: 2×3 me Titra Shqip
Jul. 28, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x