Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Good Omens (2019) me Titra Shqip: 2x6

Chapter 6: Every Day (Fundi Sezonit 2)

Crowley bëhet një bletë Qiellore dhe mëson të vërtetën për vazhdimin e Harmagedonit. Azirafale mbron librarinë e tij nga ushtria e Shax-it dhe zbulon aureolën e tij, Megi dhe Nina bëhen luftëtarë dhe Xhimi, ndihmësi i librashitës, merr pak çokollatë të nxehtë. Crowley dhe Azirafale arrijnë në fund të misterit të kutisë së shkrepëseve. Metatron sjell një latte tërshërë, së bashku me një ofertë përfundimtare.

Good Omens: 2×6 me Titra Shqip
Jul. 28, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x