Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Goosebumps (2023) me Titra Shqip: 1x4

Go Eat Worms

Lucas aspiron të jetë një guximtar, ashtu si babai i tij dikur, por marifetet e tij të pamatur i bëjnë njerëzit nervozë dhe shpesh rezultojnë në kocka të thyera dhe pronë të dëmtuar. Në festën e Halloween, ai gjen disa krimba në Biddle House dhe i merr me vete në shtëpi. Ai shpejt mëson se këta nuk janë thjesht krimba të zakonshëm.

Goosebumps: 1×4 me Titra Shqip
Goosebumps: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 13, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x