Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Gotham Knights (2023) me Titra Shqip: 1x2

Scene of the Crime

Në një përpjekje për të pastruar emrat e tyre, Turner, Duela, Cullen, Harper dhe Carrie kthehen në skenën e krimit në kërkim të revistave të Bruce Wayne. Ndërkohë, ndërsa Harvey gërmon në hetim, ai fillon të pyesë veten nëse Turner është i pafajshëm në fund të fundit. Së fundmi, Stephanie është sjellë për t’u marrë në pyetje pasi GCPD dyshon se ajo mund të jetë duke ndihmuar Turner.

Gotham Knights: 1×2 me Titra Shqip
Gotham Knights: 1×2 me Titra Shqip
Mar. 21, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x