Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Hackerville (2018) me Titra Shqip: 1x3

The Talented Mr. Cipi

Lisa zgjat qëndrimin e saj në Timisoara, tani e vendosur për të shpëtuar Cipin nga vetja. Adami, i ndëshkuar nga shefi i tij, Vali, për të mundësuar mashtrimet e Lizës, e do atë në fluturimin e parë të kthimit në shtëpi. Por Lisa e detyron kolegen e Adamit, Nikoletën, të mos i bindet urdhrave dhe ta ndihmojë atë të kërkojë Cipin në vend të kësaj, vetëm për të zbuluar se Cipi është zhdukur, së bashku me Dragos. Ana e tyre e hetimit së shpejti kryqëzohet me atë të Adamit dhe ai dhe Lisa përfundojnë sërish bashkë, duke kërkuar Cipin, me ndihmën e Kornelit. Ndërsa në një festë të organizuar nga producenti i mundshëm i Dragos, Cipi merr një zgjim të vrazhdë.

Hackerville: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 11, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x