Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5674 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com

House of the Dragon (2022) me Titra Shqip: 1x2

The Rogue Prince

Princesha Rhaenyra zhytet thellë në profecitë për Shtëpinë Targaryen ndërsa përballet me një mbretëri që i reziston idesë së një gruaje në Fronin e Hekurt dhe Princi Daemon, i hidhëruar nga kalimi si trashëgimtar i Westeros, përgatitet të shkojë në luftë.

House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 28, 2022
Shpërndarë2
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x