Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li
  • Server 2voe.sx

Hudson & Rex (2019) me Titra Shqip: 1x3

Haunted By the Past

Charlie dhe Rex hapin një rast të ftohtë që mund të lidhet me një rast të fundit; Donovan i kërkon Charlie të spiunojë vajzën e tij.

Hudson & Rex: 1×3 me Titra Shqip
Mar. 11, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x