Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li

Hudson & Rex (2019) me Titra Shqip: 1x8

Fast Eddie's

Pasi shpërthen kamioni ushqimor i një restoranti të fyer, duke vrarë një nga punonjësit e tij, Charlie dhe Rex e gjejnë veten me disa shumë të dyshuar. Një flirtim e ka ndarë Charlie-n mes një dashurie të re të mundshme dhe Rex-it, i cili nuk i fsheh ndjenjat e tij për këtë çështje.

Hudson & Rex: 1×8 me Titra Shqip
Jun. 20, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x