Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip: 1x2

Denial

I shqetësuar për kandidimin e tij për kryetar bashkie, Fanisi shqetësohet se djali dhe Spiros janë të dashuruar. Por Klelia dhe Antonisi zbulojnë se Fanisi ka një sekret.

Maestro in Blue: 1×2 me Titra Shqip
Maestro in Blue: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 20, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x