Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com
  • Server 2voe.sx

Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip: 1x7

Crosshairs

Lewis lufton me pasojat e veprimeve të tij. Frank dhe Micro ndjekin një tjetër fytyrë nga e kaluara. Madani dhe Sam shkojnë për gjueti insektesh.

Marvel’s The Punisher: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 17, 2017
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x