Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1103 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Maxton Hall – The World Between Us (2024) me Titra Shqip: 1x2

Noblesse Oblige

Pas festës së shkatërruar të mirëseardhjes, Ruby bën gjithçka që mundet për t’u siguruar që gjërat në mbledhjen e ardhshme të fondeve të funksionojnë në mënyrë të përsosur. Kjo është arsyeja pse asaj nuk i shkon aspak që James tani detyrohet të jetë pjesë e komitetit dhe festohet atje për idetë e tij. Pas një shkëmbimi të nxehtë të papritur mes të dyve, është befas vetë Ruby që duhet të pranojë se ka shkuar shumë larg.

Maxton Hall – The World Between Us: 1×2 me Titra Shqip
May. 09, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x