Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1ds2com
  • Server 2voe.sx

Motherhood (2018) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Për shkak të skandalit në shkollë, autoritetet duan të dëbojnë një nga vajzat e Tatianës, si dhe ta bëjnë atë të paguajë për pronën e dëmtuar. Vajza dëshiron vetëm të zbulojë se kush është në të vërtetë babai i saj.

Dec. 22, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x