Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Lufta e Thomas Shelby me familjen e ciganëve Lee përshkallëzohet dhe Campbell ushtron presion të mëtejshëm mbi të për të dorëzuar armët e vjedhura. Ndërkohë, vëllai i Thomas, John planifikon të martohet me një ish-prostitutë, por Thomas dyshon se ajo është ende në lojë.

Peaky Blinders: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 03, 2013
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x