Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Thomas Shelby duhet të merret me një shef të IRA-s i cili ka ardhur në Small Heath për t’u hakmarrë për vdekjen e kushëririt të tij. Ndërkohë Campbell afrohet më shumë me armët e vjedhura dhe Grace duhet të vendosë nëse besnikëria e saj është me të apo me Thomas.

Peaky Blinders: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 10, 2013
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x