Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 2x3

Episode 3

Tommy harton një plan për të marrë kontrollin e garave jugore. Ai gjithashtu takohet me aristokraten May Carleton dhe sheh një mundësi për të ecur lart në botë. Ndërkohë, Major Campbell dhe gangsteri londinez Darby Sabini planifikojnë rënien e Tommy.

Peaky Blinders: 2×3 me Titra Shqip
Oct. 16, 2014
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x