Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 2x6

Episode 6 (Fundi Sezonit 2)

Ndërsa dita e derbit po vjen, Tommy përballet me vendime të pamundura pasi ai planifikon të sulmojë armiqtë e tij dhe ta çojë biznesin e familjes në një nivel tjetër. Ndërkohë, Major Campbell ka një kartë të fundit për të luajtur – një që ai është i sigurt se do të sjellë vdekjen e Tommy.

Peaky Blinders: 2×6 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×6 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×6 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×6 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×6 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×6 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×6 me Titra Shqip
Nov. 06, 2014
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x