Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip: 1x2

Exceeding Expectations

Tarik St. Patrick përshtatet me ndryshimet që u nxitën nga një ndryshim dramatik në mënyrën se si funksionon bota e tij, që përfshin vdekjen e babait dhe nënës së tij përballë akuzave për vrasje për një krim për të cilin ishte përgjegjës djali i saj.

Power Book II: Ghost: 1×2
Sep. 13, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x