Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip: 2x6

What's Free?

Tariq reflekton se ku është në jetën e tij dhe kujt mund t’i besojë. Brayden duhet të vendosë nëse do të mbrojë familjen e tij apo do të ndihmojë në shpëtimin e Tariqit. Monet përballet me një rend të ri botëror brenda familjes së saj.

Power Book II: Ghost: 2×6 me Titra Shqip
Jan. 09, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x