Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.yt

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip: 3x5

No More Second Chances

Një marrëveshje biznesi çon Tarik, Brayden dhe Effie në Milano. Monet gërmon më thellë pasi Davis jep informacionin e saj të ri në lidhje me vrasjen e Zeke. Saxe dyfishohet për të zbuluar se çfarë fsheh Xheni.

Power Book II: Ghost: 3×5 me Titra Shqip
Apr. 14, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x