Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 248 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip: 4x1

I Don't Die Easy

Tariq dhe Brayden duhet të gjejnë një mënyrë për të siguruar sigurinë e tyre ndërsa Noma dhe Tejadas garojnë për t’i nxjerrë jashtë; Monet lufton për jetën e saj dhe për një mundësi tjetër për të bërë të drejtë nga fëmijët e saj.

Power Book II: Ghost: 4×1 me Titra Shqip
Jun. 07, 2024
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x