Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 378 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Raising Voices (2024) me Titra Shqip: 1x8

Blood or Tears (Fundi Sezonit 1)

Autoritetet fillojnë një hetim mbi akuzat e abuzimit të bëra në internet. Mes skepticizmit dhe një humbjeje të thellë, Alma merr drejtësinë në duart e saj.

Raising Voices: 1×8 me Titra Shqip
May. 31, 2024
Shpërndarë0
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x