Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 218 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x12

Malec

Instituti është në aktivitet të plotë pasi të gjithë po përgatiten për dasmën e Alekut dhe Lidias. Lydia po merr prekjet e fundit në fustanin e saj të nusërisë, dekorimet e dasmës janë vendosur dhe Isabelle po përpiqet të gjejë një mënyrë për të organizuar një festë tradicionale, të zakonshme beqarie për vëllain e saj – pavarësisht nëse i pëlqen apo jo. Gjatë asaj që duhet të jetë një kohë festimi madhështore për shumë njerëz është larg nga kjo, pasi ata shqyrtojnë marrëdhëniet e tyre. Aleku po lufton nga dy anë – dasma e tij është një nga ditët më të mëdha në jetën e tij dhe parabatai i tij duhet të jetë në anën e tij, megjithatë ai dhe Jace janë ende në mosmarrëveshje. Alec gjithashtu vazhdon të luftojë me ndjenjat e tij për Magnus, veçanërisht kur Magnus nuk do të heqë dorë nga Alec. Dhe ndërsa Instituti po gumëzhin nga romanca, Clary është e dëshpëruar t’i zgjidhë gjërat me Jace, por ai po e mban atë në distancë. Ndërkohë, Jace, Clary dhe Magnus shkojnë në kërkim të mbrojtësit Ragnor Fell në përpjekje për të gjetur antidotin për të zgjuar Jocelyn.

Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×12 me Titra Shqip
Mar. 29, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x