Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 200 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x13

Morning Star (Fundi Sezonit 1)

Jace, i cili ende është duke u rrëmbyer nga gjithçka që ka ndodhur, e bën kërkimin e Valentinit prioritetin e tij numër një, edhe pse ai vazhdon të luftojë me ndjenjat e tij konfliktuale. Me shpresën për të gjetur një mënyrë për të ndaluar Valentinin para se të jetë tepër vonë, Klari dhe Simon duhet të gjejnë çelësin për të zhbllokuar gjendjen kome të Jocelyn. Por ky çelës për të zhbllokuar magjinë e Jocelyn mund të zhbëjë traktatin e paqes të Downworlder, marrëdhënien e Simonit me Raphaelin dhe klanin e Vampirëve në proces.

Ndërkohë, Aleku duhet të merret me pasojat e vendimit të tij dhe çfarë do të thotë zgjedhja e tij për të ardhmen e tij.

Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×13 me Titra Shqip
Apr. 05, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x