Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 531 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x2

The Descent Into Hell Isn't Easy

Me dijeninë se Valentini është gjallë dhe në kërkim të Kupës së Mortalit, Instituti është në gatishmëri të lartë. Duke mos humbur kohë, Jace hidhet në veprim dhe tregon se kujtimet e Clary janë çelësi për të gjetur Jocelyn dhe The Mortal Cup. Fatkeqësisht, kujtimet e Clary-t u fshinë duke e lënë atë pa ndonjë kujtim të kësaj jete tjetër që mund ta ndihmonte atë dhe ekipin. Me vetëm një opsion tjetër të mbetur, Jace, Isabelle dhe një Alec shumë hezitues e çojnë Klarin në Qytetin e Kockave për t’u përballur me Vëllezërit e fuqishëm Silent Brothers.

Ndërkohë, Luka vazhdon kërkimin e tij për Klarin dhe Simon përpiqet të pajtohet me jetën e re të mikut të tij më të mirë.

Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×2 me Titra Shqip
Jan. 19, 2016
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x