Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 246 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x4

Raising Hell

Pasi ka marrë një të dhënë se kush mund t’i ketë fshirë kujtimet e Klarit, ekuipazhi gjuan High Warlock të Brooklyn, Magnus Bane. Me të gjithë luftëtarët që fshihen nga Shën Valentini, ekipi duhet ta joshë Magnusin me diçka që ai nuk mund ta refuzojë – një festë vrasëse dhe diçka shumë të vlefshme. Por me emocionet në rritje, nga takimi i tyre me Magnusin mund të vijnë më shumë sesa thjesht rikthimi i kujtimeve të Klarit.

Ndërkohë, Simon nuk duket të jetë vetvetja pas takimit të tij të fundit me Downworlder.

Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×4 me Titra Shqip
Feb. 02, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x