Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 209 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x5

Moo Shu to Go

Tensionet përshkallëzohen mes Alec dhe Clary pasi ata nuk shohin sy për sy në mënyrën më të mirë për të ndjekur Shën Valentinin. Por kur Jace dhe Isabelle dërgohen në një mision inteligjence në Seelies nga Maryse Lightwood, Aleku vendoset në krye të mbajtjes së Klarit të sigurt, për të dy të pakënaqur. Me nënën e tij të ngurtë të kthyer në qytet dhe me tendencat e Klarit për thyerjen e rregullave, Alec e gjen veten duke luftuar për t’iu përmbajtur rregullave të Claves duke mbajtur premtimin e tij ndaj Jace.

Ndërkohë, grupi Ujk i Nju Jorkut fillon gjuetinë e tyre për Clary dhe The Mortal Cup.

Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×5 me Titra Shqip
Feb. 09, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x