Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 213 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x7

Major Arcana

Pasi grumbulluan të dhënat se ku e fshehu nëna e saj Kupën e Mortalit, Clary, Jace, Alec dhe Isabelle janë në orën për të gjetur vendin e saj të fshehur përpara kujtdo tjetër. Por me demonët dhe Downworlders që përgjojnë kudo, marrja e Kupës mund të mos jetë aq e lehtë sa kishin shpresuar.

Ndërkohë, ndërsa simptomat e Simonit përkeqësohen gjithnjë e më shumë, ai ka frikë se po kthehet në një vampir.

Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×7 me Titra Shqip
Feb. 23, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x