Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x8

Bad Blood

Me fjalën për “aktivitetet jashtëshkollore” të Alekut, Jace dhe Isabelle me Clary duke arritur në Clave, një kolonë dërgohet për të vëzhguar Lightwoods që drejton Institutin e Nju Jorkut. Sapo të mbërrijë përfaqësuesi i Clave, është shumë e qartë se sa telashe janë në Lightwoods.

Ndërkohë, Klari është përballur me një vendim shkatërrues.

Shadowhunters: 1×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×8 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×8 me Titra Shqip
Mar. 01, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x