Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x9

Rise Up

Pas sulmit, Instituti dhe The Clave janë në gatishmëri të lartë dhe nuk marrin të burgosur për të marrë përgjigje. Kur Lydia i bën një thirrje të ashpër Seelies, Jace, Clary dhe Isabelle kanë frikë se ky vendim mund të jetë katastrofik dhe mënyra e gabuar për të mposhtur Valentinin. E lënë pa zgjidhje tjetër, treshja ndërmerr veprime drastike për të ndaluar atë që do të ndodhë.

Ndërkohë, Simoni përpiqet të përballet me situatën e tij të re dhe Aleku është i tronditur emocionalisht me atë që po ndodh në institut.

Shadowhunters: 1×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×9 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×9 me Titra Shqip
Mar. 08, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x