Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com
  • Server 2voe.sx

SkyMed (2022) me Titra Shqip: 2x1

Return to Base

SkyMed zgjeron shërbimin e tij medevac në një territor të ri, duke i çrregulluar të gjithë ndërsa kthehen fytyrat e njohura – dhe mbërrin ekuipazhi i ri intrigues i fluturimit.

SkyMed: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 01, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x