Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 180 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Snowfall (2017) me Titra Shqip: 1x4

Trauma

Franklin dhe Leoni merren me hajdutin. Tedi shkon në masa ekstreme për të mbrojtur CIA-n. Lucia dhe Gustavo lidhen pas natës së kaluar.

Snowfall: 1×4 me Titra Shqip
Jul. 26, 2017
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x