Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Snowfall (2017) me Titra Shqip: 3x4

The Game That Moves As You Play

Franklin dhe Melody rilidhen. LAPD mban një qëndrim kundër operacionit në rritje të Franklin. Tedi detyrohet të pastrojë rrëmujën e Gustavos. Lufta e Andresë me Familjen e Shenjtë bëhet personale.

Snowfall: 3×4 me Titra Shqip
Jul. 31, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x