Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Solo (2016) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Pas vrasjes së një polici të korruptuar, misioni i Markos rrezikohet gjithnjë e më shumë. Vincenzo nuk i beson atij dhe familja e vë atë në provë. Bruno i jep Markos një armë dhe dy zgjedhje: ose bëhet pjesë e familjes duke vrarë Sason ose i duhet të zbulojë të vërtetën, duke treguar identitetin e tij të vërtetë…

Solo: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 16, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x