Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Solo (2016) me Titra Shqip: 2x1

Episode 1

Misioni nuk ka mbaruar ende për agjentin Solo, i infiltruar tashmë në familjen e krimit Corona. Agata, vajza e shefit Antonio, është rrëmbyer dhe Marco duhet të shkojë kundër urdhrave të drejtpërdrejtë të eprorëve të tij për ta shpëtuar atë.

Solo: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 05, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x